Eliminacje powiatowe chłopców w futsal'u

Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej

Dnia 10 listopada nasza szkolna reprezentacja rozegrała mecz z chłopcami z ZSP 3 Wejherowo w ramach Eliminacji do Mistrzostw Powiatu w Piłce Nożnej Halowej. Wygrana 4:2 (3:1) sprawiła, że do turnieju Finałowego, który odbędzie się w Rumi (14 i 15 listopad) przystąpimy z 3 punktami na koncie.

Początek meczu i szybko strzelona bramka zapowiadały pogrom. Jednak później goście niespodziewanie doprowadzili do remisu i mecz stał się bardziej wyrównany. Jeszcze przed przerwą wyszliśmy na prowadzenie 3:1. W drugiej połowie nie ustrzegliśmy się błędów i po kontaktowej bramce „Budowlani” przez moment byli blisko remisu. Na szczęście mecz indywidualną akcją zamknął Maciej Koszałka (2alo), który z 3 golami został bohaterem meczu. We wtorek i środę zostaną rozegrane kolejne mecze. Warto dodać, że po oficjalnym spotkaniu rozegraliśmy sparing z „Budowlanymi”, który zakończył się naszą wysoką wygraną 8:3.

Skład Elektryka: Jakubowski Mikołaj, Kątny Fabian, Formella Oskar, Koszałka Maciej, Rietz Dominik (wszyscy 2alo), Baranowski Karol (1alo), Krauze Szymon (2et), Solarczyk Ksawery (2bt), Neumuller Bartosz (1abs).