DZIEWCZYNY Z ELEKTRYKA LUBIĄ BRĄZ!!!

 

Nasza reprezentacja w składzie: Lessnau Ewelina (3bLo), Jung Weronika (2aLo), Lińska Magda (3aLo), Drabik Monika (3aLo), Szreder Daria (3aLo), Damps Julia (1aLo), Janke Natalia (3aLo), Bojanowska Natalia (2aLo), Publicewicz Patrycja (2aLo), Sychowska Blanka (2aLo), Szreder Aleksandra (2aLo), Szymańska Dominika (2aLo), po wspaniałej walce i emocjonującym meczu wywalczyły brązowy medal powiatowej licealiady w unihokeju dziewcząt, która odbyła się w dniach 14-15.11.2016 r. na Hali Sportowej ZSP 2 w Wejherowie.

W pierwszym dniu zmagań dziewczyny pokonały drużyny  ZSP 2 Rumia i ZSP Reda, odpowiednio (2:0) i (2:1) oraz przegrały z ZSP 1 Rumia (1:6)-późniejszy zwycięzca.

Awansując do półfinału z drugiego miejsca w grupie, następnego dnia elektryk zmierzył się z ZSP 4 Wejherowo. Pomimo przewagi ambitnie walczącym dziewczynom zabrakło w tym meczu trochę szczęścia i ostatecznie uległy 1:3.

Gdy smutne emocje po przegranym półfinale opadły nastąpiła pełna mobilizacja, przed meczem o brąz, w którym to zawodniczki elektryka (którego prąd nie tyka J) pokazały pełnię walki oraz znakomity twardy charakter zwyciężając pewnie 3:1 i kończąc w znakomitym stylu dwudniową rywalizację sportową w unihokeju.

Każda z dziewczyn zasługuje na wielkie brawa, za grę, walkę oraz wspieranie siebie nawzajem!!!

Mistrzyniami powiatu zostały uczennice ZSP 1 Rumia pokonując ZSP 4 Wejherowo (5:0)

Drużyna wraz z Trenerem chce podziękować dyrekcji, wszystkim nauczycielom i uczniom, którzy przyszli i wiernie kibicowali oraz wspierali drużynę w walce o medal.

 

Dziękujemy!!!