4 MEDALE W HALOWEJ LEKKOATLETYCE

W dniu 7 lutego 2017 na hali sportowej MOSiR-u w Rumi odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Halowej Lekkoatletyce, w których wzięło udział 200 zawodników i zawodniczek. Za

wody rozgrywane były w pięciu konkurencjach: bieg na 30 m, bieg na 600 m dla kobiet i 1000 m dla mężczyzn, skok w dal z miejsca, skok wzwyż i pchnięcie kulą.

W tym roku nasi reprezentanci zdobyli cztery medale. Złote medale wywalczyli Magda Lińska z klasy 3aLO i Michał Markowski z 2aLO w biegu na 30m oraz Rafał Sojc z klasy 3aZ w skoku w dal z miejsca. Natomiast w skoku wzwyż Rafał uplasował się tuż za podium. Brązowy medal zdobył Jakub Ladach z klasy 4bT w pchnięciu kulą.

Punktowane miejsca zajęli również Julia Damps z 1aLO i Sebastian Engelbrecht z klasy 4bT w pchnięciu kulą oraz Mateusz Breza z klasy 4bT w skoku w dal z miejsca.

Gratulujemy wszystkim reprezentantom naszej szkoły!